Odzież

Zapraszam na mojego bloga, na którym dowiecie się, w co warto się ubierać…

Strój odpowiedni do pory roku

Kiedy warto ubierać się ciepło? To pytanie zadaje sobie każdy polak przynajmniej kilka razy w roku. Czy w ciepłe dni lepiej ubrać się w długi rękaw, czy krótki?. Jaki to ma wpływ na nasz organizm?. Pytań jest wiele odpowiedzi też. Według wielu osób w zimę warto zakładać odzież termiczną przykładem mogą być świetne skarpety termoaktywne, które dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału pozwalają zachować organizm w odpowiedniej temperaturze przez wiele godzin, a nie jak to miało miejsce w zwykłej bawełnianej przez kilkanaście minut do momentu, aż się nie spociliśmy, ale jak się ubierać w lato?

Na samym początku warto przyjrzeć się własnej osobie, jak reagujemy na temperaturę. Jeśli często jest nam zimno warto zainwestować w ciepłą koszulę lub t-shirt, który nie odprowadza tak szybko ciepła. Jeśli mamy do czynienia z sytuacją odwrotną lepiej ściągnąć niepotrzebne i ponad gabarytowe warstwy ubrania ponieważ słońce jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Warto też w takie ciepłe dni pamiętać, że wieczorami jest dużo owadów i może jednak lepiej czasami mieć tą bluzę w plecaku.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>